+48 17 852 52 30

Florian

 

Spółka Florian Centrum S.A. rozpoczęła swoją działalność produkcyjno – handlową w 1996 roku. Firma posiada w swojej ofercie pokrycia dachowe, elewacyjne, systemy rynnowe NIAGARA, blachy trapezowe konstrukcyjne, akcesoria dachowe, płyty warstwowe oraz profile zimnogięte.

Florian Centrum S.A. oferuje swoim odbiorcom jeden z najlepszych towarów dostępnych na rynku polskim. Surowcem do wyrobu blachodachówek, blach trapezowych, blach płaskich jest blacha stalowa walcowana na zimno, ocynkowana i powlekana w technologii coil coating. Oferowane powłoki lakierowane dostępne są w wersji połysków, matów gruboziarnistych. Blachy z powłoką PURMAT® – 50 µm oraz PURLAK® – 50 µm posiadają 30-letni okres gwarancji. Nowością firmy jest powłoka hybrydowa PURMAX® z 20-letnim okresem gwarancji. Natomiast w ofercie blach z powłoką metaliczną spółka posiada blachy: alucynkowe, ocynkowane oraz z innowacyjną powłoką Magnelis® zapewniającą 10 razy wyższą odporność na korozję niż stal ocynkowana.

Od września 2004 roku spółka Florian Centrum S.A. posiada Certyfikat zarządzania jakością ISO 9001:2008 wydany przez TÜV Rheinland Polska Sp. z o.o. świadczący o spełnianiu przez firmę wysokich norm w zakresie przetwórstwa blach stalowych, profilowanych, ocynkowanych i ocynkowanych z powłokami organicznymi oraz produkcji stalowych płyt warstwowych. Świadomość, że zapewnienie przyszłości firmy możliwe jest tylko dzięki stałemu zadowoleniu klientów, dostawców i współpracowników kształtuje widoczną na co dzień filozofię firmy:
 

Nadrzędnym celem „Florian Centrum” S.A. jest zdobycie pełnego zaufania Klientów, czyli stworzenie takich warunków, aby w ramach swojej specjalizacji zaproponować najlepszą ofertą spełniającą obecne potrzeby i przyszłe wymagania każdego klienta.

Finezja – blachodachówka modułowa firmy Florian Centrum

 

Blachodachówka modułowa FINEZJA to doskonały produkt na pokrycia dachowe. Posiada oryginalny kształt, który sprawia, że dach jest nie tylko pełen finezji ale jest także solidny, trwały, praktyczny oraz ekonomiczny.

Blachodachówka modułowa FINEZJA wytwarzana jest z wysokiej jakości blachy produkowanej przez koncern ArcelorMittal. Znakomite właściwości wytrzymałościowe powłok blachodachówki modułowej FINEZJA zapewniają trwałość w różnych warunkach środowiskowych.

Blachodachówka modułowa jest lekka i prosta w montażu. Bardzo często stosowana jest przez inwestorów w przypadku skomplikowanego kształtu pokrycia dachu.

Florian Centrum zapewnia szeroka gamę kolorów przy wyborze blachodachówki modułowej Finezja.

Zastosowanie:
• budynki mieszkalne
• obiekty przemysłowe i usługowe
• obiekty rolnicze
• obiekty nowe i remontowane

ZALETY ZASTOSOWANIA
1. Innowacyjny kształt, który nadają dodatkowo wyprofilowane rowki zwiększające sztywność blachodachówki oraz ułatwiają wkręcanie wkrętów podczas mocowania blachy.
2. Poliuretanowa powłoka ochronna i dekoracyjna jest odporna w różnym środowisku.
3. Gwarancja 30 lat na powłoki poliuretanowe: PURMAT® – 50 µm i PURLAK® – 50 µm
Gwarancja 20 lat na powłokę hybrydową (poliester i poliuretan) – PURMAX® – 40 µm
Gwarancja na powłoki poliestrowe – 10 lat.

4. Ekonomiczne rozwiązanie na dach:
• symetryczny kształt – pozwalający na montaż blachy od strony lewej do prawej lub odwrotnie minimalizujący ilość odpadu podczas montażu co ma wpływ na zmniejszenie kosztów inwestycji.
• blachodachówka zapewnia zmniejszenie ilości zużycia łat, wkrętów i czasu pracy wykonawcy.

5. Prosty i szybki montaż.

6. Łatwy transport.

7. Prosta konserwacja. Blachodachówka nie wymaga trudnych i kosztownych zabiegów pielęgnacyjnych.

Nie tylko Finezja

Bogata oferta firmy Florian Centrum zawiera to nie tylko blachodachówkę modułową Finezja, ale także inne blachodachówki modułowe ( jedno i dwupanelowe), blachodachówki płaskie, blachodachówki cięte na konkretny wymiar, blachy trapezowe od wys. profilu 8 mm do wysokich blach konstrukcyjnych.

Idealnym dla każdego dachu spółka proponuje system rynien stalowych NIAGARA.

Florian Centrum S.A.

Zakład Produkcyjny w Kutnie
ul. Metalowa 11 A, 99-300 Kutno
Tel. +48 24 355 14 63 do 65
Fax: +48 24 355 14 66
zamowienia@floriancentrum.com.pl

Zakład Produkcyjny w Tymbarku
Tymbark 570, 34-650 Tymbark
Dział sprzedaży:
Tel. +48 18 33 47 511 do 512
Tel. +48 18 33 47 519
Fax: +48 18 33 47 520
tymbark@floriancentrum.com.pl